PL EN

MultiCh rBIS HiBourne's AMY GOOD DOG

imp.USA HD-A

Data urodzenia
22.08.2011
Hodowcy
Bonnie & Steve Lane
Fredric & Marcia Zipser
Własność
Eliza Grodzicka & Karolina Grodzicka
wyżeł weimarski szczeniaki

Amy odznacza niezwykle zrównoważony, pogodny charakter.

Bardzo łatwo przychodzi jej odnajdywanie się w nowych sytułacjach. Jej wesołe usposobienie wywiera kojacy wpływ na inne psy, łatwo zaprzyjaźnia się też z nowo poznanymi ludźmi. Lekka budowa robi z niej niezrównaną biegaczkę, wspaniale sparawdza się w pracy polnej. Z dużym entuzjazmem aportuje z lądu i wody. Zawsze wytrwała, szybka i zwinna. Amy, najtrudniejsze zadania zamienia w przyjemną zabawę która daje satysfakcje dla niej i przewodnika. Jest niewątpliwie dzieckiem szczęścia żyjącym w aurze pozytywnej energii :) Moja perła eksterieru i codzienna dawka dobrego humoru :)

CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
CHAMPION BIAŁORUSI
CHAMPION LITWY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
Best In Show 2 !
BIS PUPPY 3 !
Najlepsze Szczenię w Rasie
Próby Pracy Wyżłów Dyplom II stopnia 79/100 punktów, miejsce 6/14

W ocenie sędziów :

Perfakcyjna ekspresja, piękna suczka, piękna głowa, wspaniała szyja, kłąb, doskonała górna i dolna linia, wspaniałe przedpiersie, wspaniały ruch.

Sędzia : Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Suka o bardzo dobrych proporcjach, elegancka głowa, elegancka szyja, bardzo dobry front, doskonała górna i dolna linia, doskonałe kątowanie nóg, bardzo dobry, swobodny ruch.

Sędzia : Mirosław Olejnik

Elegancka w bardzo dobrych proporcjach suka, w dobrym współczesnym typie. Głowa bezbłędna, wyraziste, piękne przedpiersie, pięknie zbudowana klatka piersiowa, proporcjonalny tułów, doskonale umięśniona, wydajne kończyny, spora połać terenu ruchu.

Sędzia : Tadeusz Chwalny

Umięśniona suka, doskonały przedstawiciel rasy, sucza głowa, uszy prawidłowe, przedpiersie i klatka piersiowa rozwinięta bardzo dobrze, prosty, krótki grzbiet, doskonałe kątowania, ogon prawidłowy, w ruchu silna, zamaszyście, dobrze prowadzona, pięknie prezentująca się w ringu

Sędzia : Hana Ahrens (AT)